Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Rozhovory

Přijel a pomohl k bronzu. Vůbec to není špatný pocit, smál se Veselý

20.05.2018 | Petr Komárek

Přišel, viděl, zvítězil. A ještě k tomu v zápase o bronz. Tak by se dala v nadsázce shrnout role Ondřeje Veselého v českém národním týmu kategorie Masters na světovém šampionátu v Přerově. Na zisku třetího místa se útočník podílel dvěma góly do sítě Kanady. „Telefonovali mi, abych přijel, když jsem byl zrovna na oslavě. Ale přijel jsem, protože už jsem to předtím přislíbil," usmíval se Veselý, podle něhož není zisk bronzu krátce po příjezdu vůbec špatný pocit.
Celý článek

 
 

Čeká nás dlouhá noc, těšil se střelec zlaté branky Petr Polívka

19.05.2018 | Petr Sumbal

Čeští inlinehokejisté v kategorii Masters dokázali dotáhnout domácí mistrovství světa v Novém Jičíně až k vysněným zlatým medailím. Ve finále Češi vyhráli v dramatickém souboji 6:4 nad Slovenskem. Vítěznou branku na 5:4 vstřelil útočník Petr Polívka při přesilové hře. „V přesilovce mám za úkol clonit brankáři. Odrazilo se to ke mě, trefil jsem to rukou a pak jsem to tam doklepl,“ popisoval Polívka svůj velký moment. Celý článek

 
 

V Přerově se mi hraje celkem zvláštně, řekl rodák a Čech v britských službách

18.05.2018 | Petr Komárek

Umí výtečně česky, ale v dresu českého národního týmu ho neuvidíte. Marcel Malý, rodák z Přerova, reprezentuje Velkou Británii. Ve městě na řece Bečvě ho ještě jako ledního hokejistu vedl třeba slavný kouč Říha. „Jsem tu doma, v Přerově se mi hraje celkem zvláštně," nezastíral Malý ohledně účasti na přerovském šampionátu.
Celý článek

 
 

Při vší úctě k Itálii, byl to spíš slabší trénink, přiznal Marek Vorel

17.05.2018 | Petr Komárek

Velmi hladce se český inlinový tým kategorie Masters přehoupl přes čtvrtfinále na domácím mistrovství světa. Itálii nasázel sedm gólů, a to proti ní ani nemusel zapnout na nejvyšší obrátky. „Byl to spíše takový trénink, ještě navíc slabší," netajil se střelec dvou gólů Marek Vorel.
Celý článek

 
 

Klíčové bylo, že jsme ve druhém poločase odskočili o dva góly, řekl po výhře nad USA Martin Duchek

17.05.2018 | Petr Sumbal

Nový Jičín  – Český tým na MS veteránů v Novém Jičíně úspěšně zvládl i poslední skupinový zápas, ve kterém porazil inlinhokejisty USA 5:4. „Byl to určitě nejtěžší zápas ve skupině a my jsme rádi, že jsme ho zvládli,“ říkal spokojeně po utkání střelec branky na 2:1 Martin Duchek. Ve čtvrtfinále čeká Čechy Německo. „Co jsme viděli jejich minulé zápasy, tak víme, že začínají docela zostra a pak jim docházejí síly,“ věděl Duchek, co asi českou reprezentaci ve čtvrtfinále čeká.

Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

Fotogalerie
Czech Lions
 
World Cup 2018 - Masters and Veterans RSS