Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Češi smetli Kanadu a míří přímo do finále turnaje!

18.05.2018 | Michal Hladký

Nový Jičín - Domácí deklasovali neškodného soupeře, díky čemuž si zahrají zítra finále se Slovenskem, které postoupilo po taktéž kvalitním výkonu v zápase s USA.

V prvním poločase naprosto dominoval domácí výběr. Okamžitě po šestadvaceti vteřinách se trefil Jiří Heš, jenž se prosadil i za dalších pět minut. Ovšem tady se český gólostroj nezastavil. Do konce třetiny ještě navyšoval Dušan Vápeník, Martin Duchek a Roman Kala. Tento úsek již nerozdýchal kanadský brankář, který byl nahrazen svým kolegou. Nutno dodat, že hned ve dvou případech padla branka ze samostatného úniku na brankáře, podobných situací ale bylo v celém utkání o dost více. 


Druhá dvacetiminutovka nabídla o poznání vyrovnanější souboj. Nejdřív se prosadil Roman Kala, vzápětí se ale konečně prosadili Kanaďané, jmenovitě Michael Smith. Následně ještě skóroval Bill Adams s Davidem Peacockem

V tuto chvíli to vypadalo, že ještě Kanaďané něco mohli s utkáním udělat, jenomže trefil odkrytou bránu Tomáš Kazlepka, načež ještě upravil skóre na konečných 9:3 Martin Duchek

Česko - Kanada 9:3 (5:0)

Branky a nahrávky: 1. Heš (Polívka), 6. Heš 8. Vápeník (Kazlepka) 13. Duchek (Polívka) 15. Kala (Vacek) 23. Heš (Polívka), 30. Langr, 39. Kazlepka, 39. Duchek (Ulrich) - 23.  Smith (Bryan), 28. Adams, 34.  Peacock (Vilio). Rozhodčí: Favero, Riolo Vyloučení: 4:4. Využití: 1:1. Oslabení: 1:0.

 
Fotogalerie
Czech Lions
 
World Cup 2018 - Masters and Veterans RSS