Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Snadná cesta do semifinále: Češi v suchém triku přemohli Itálii

17.05.2018 | Petr Komárek

Přerov – Jednoduché čtvrtfinále absolvoval v Přerově na mistrovství světa kategorie Masters český tým. Proti Itálii ani nemusel podat stoprocentní výkony, a přesto bez problému postoupil mezi čtyřku nejlepších. Do italské branky poslal dohromady sedm puků. V semifinále ho čeká Francie.

Skóre se poprvé měnilo v sedmé minutě utkání. Na ose hrací plochy napřáhl Martin Tvrzník a Guichardazovi kotouč letící opravdu rychle a s velkou razancí prošel až do sítě. V desáté minutě Lubomír Vích přenechal puk na vrcholu kruhu Marku Vorlovi, jenž zavěsil do horního růžku. O minutu později se své premiérové trefy na mistrovství dočkal Přerovan Pavel Hanák.

Do poločasu Češi přidali ještě jeden gól, Korhoň nahrál Marku Vorlovi, který svůj pokus ještě opřel o tyčku. Od ní se puk odrazil za brankovou čáru. Do druhé půle Češi i Italové vyměnili brankáře. Skóroval ale opět pouze český celek.

Na 5:0 zvýšil po nahrávce Hanáka ve 25. minutě ranou k pravé tyči Pavel Würtherle. Šestý gól si Italové nedopatřením dali sami, rozhodčí ho připsali Martinu Vozdeckému. Konečný výsledek stanovil v 38. minutě střelou pod břevno z levé strany Ronald Schubert. Češi smetli Itálii lehce 7:0 a v semifinále se utkají s Francií.


Česko – Itálie 7:0 (4:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 7. Tvrzník, 10. Vorel (Vích), 11. Hanák, 15. Vorel (Korhoň), 25. Würtherle (Hanák), 32. Vozdecký, 38. Schubert (Vích). Rozhodčí: Lattemann, Scheibner (oba GER). Vyloučení: 1:0. Bez využití. V oslabení: 0:0.

 
Fotogalerie
Czech Lions
 
World Cup 2018 - Masters and Veterans RSS