Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Kategorii Veterans bude hostit Nový Jičín

05.04.2018 | redakce

Na zimním stadióně v Novém Jičíně hraje své domácí zápasy hokejový klub HK Nový Jičín, který hraje třetí nejvyšší soutěž. V letních měsících zde pak hraje extraligu inlinehokeje IHC Nový Jičín.

Zimní stadion byl slavnostně otevřen v roce 1973, a to ještě jako stadion pod širým nebem. K zastřešení stadionu došlo po sedmi letech provozu – v roce 1980. Zimní stadion je ve vlastnictví města Nový Jičín, které také finančně zajišťuje jeho provoz. 

V posledních letech přistoupilo město Nový jičín k celkové rekostrukci stadionu, která probíhá v etapách. V letech 2001-2002 proběhla 1. etapa rekostrukce, kdy došlo k vybudování nového zázemí pro hráče, zrekostruování sociálních zařízení, vybudování restaurace. V roce 2007 došlo k generální rekostrukci ledové plochy. Ledová plocha byla zbrusu nově založena, byly osazeny moderní chladící systémy, nová plexiskla a hrazení a částečně zrekostruována i divácká tribuna, kdy přibyla místa k sezení. V roce 2009 došlo k dostavbě VIP prostor společně s novou restaurací a prodejnami na jižní straně stadionu.  

Program zápasů skupiny A kategorie Veterans

Program zápasů skupiny B kategorie Veterans

 
Fotogalerie
Czech Lions
 
World Cup 2018 - Masters and Veterans RSS