Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Němce podržel výborný Kohl, nad Slováky zvítězili o tři branky

16.05.2018 | Petr Komárek

Přerov – Oklepat z úterní pětigólové nálože od Švýcarska se v Přerově na mistrovství světa kategorie Masters dokázali Němci. Proti Slovákům vstřelili čtyři branky, navíc je podržel brankář Kohl. Německo porazilo Slovensko 4:1.

V šesté minutě se na pravém křídle po přihrávce od Niese uvolnil Markus Köppl a střelou na přední tyč mezi ruku a beton dokázal přelstít Fatula. Za Slovensko mohl odpovědět Vacek, ale z pravé strany po pořádné dělovce rozezvonil pouze vnější stranu bližší tyče.

V deváté minutě se opět radovali Němci. Napravo se s pukem na holi zjevil Florian Nies. Svým prvním pokusem zkoušel nasadit brankáři jesličky, Fatul ale své betony sklapl včas a volnou mezírku úspěšně ucpal. Nies se ovšem dostal ještě k dorážce, jelikož ho nikdo neatakoval, a ta už v síti skončila. Slováci pak bušili do německé obrany jako do zdi. Dobře chytající Kohl se ošálit nenechal. Poradil si i s bombou Udvardyho z pravého kruhu, kterou vyrazil betonem.

Ve 24. minutě si najel až k brance úplně volný hráč Slovenska číslo 24 Karšay, zápěstím ale minul. O minutu později měl Kohl zakrytý výhled. Od levého mantinelu napřáhl Rudolf Tománek a puk zapadl ke vzdálenější tyči za bezmocného německého brankáře. Němci pak potrestali slovenský faul, z mezikruží pálil přesně Markus Köppl. Za Fatulem pak ještě zacinkala pravá tyč. Konečné skóre stanovil gólem do prázdné branky při slovenské power-play Christian Mader.

Slovensko – Německo 1:4 (0:2, 1:2)

Branky a nahrávky: 25. Tománek (Vrábel) – 6. Köppl (Nies), 9. Nies, 28. Köppl (Patschull), 40. Mader. Rozhodčí: Výborný, Jílek (oba CZE). Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0.

 
Fotogalerie
Czech Lions
 
World Cup 2018 - Masters and Veterans RSS