Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Německo si v ranním zápase poradilo s veterány Austrálie

15.05.2018 | Michal Chadim

Nový Jičín – Na úvod druhého hracího dne se v Novém Jičíně utkali proti sobě inlinehokejisté Německa a Austrálie. Utkání ovládli hráči Německa, kteří své soupeře během zápasu prakticky k ničemu většímu nepustili a s přehledem zvítězili.

Němci vstoupili do střetnutí proti Austrálii ve vysokém tempu. Dokázali si podržet puk a soupeře prakticky během prvního poločasu nepustili k ohrožení své branky.  Hned z druhé větší šance se dostali němečtí hráči do vedení. Po přihrávce Wiltse se puk dostal před brankou na hokejku Sofiana Uda, který přízemní střelou překonal australského gólmana. O tři minuty později to bylo už 2:0. To Ginu Carrolovou v bráně Austrálie překonal střelou k tyči Michael Hohenberger.  Poslední slovo v prvním poločase měl znovu Sofian Uda, který střelou k tyči uzavřel skóre první části.

Druhý poločas začal tam, kde ten první skončil. Němci drželi puk a kombinační hrou svůj náskok postupně navyšovali.  Postupně se prosadili dvěma góly Michael Hohenberger, který v zápase tak završil hattrick. Stejným střeleckým úspěchem ho napodobil v utkání Sofian Uda, který ke dvěma gólům z první části, přidal v té druhé třetí. O zbylé dvě branky se pak postaral Thirsten Hoffman a Andre Harties.

Austrálie se v druhé části osmělila ve hře a využila chyb německých inlinehokejistů k nebývalé střelecké produktivitě. Z pěti střel na branku totiž hned tři skončily v bráně.  O všechny se navíc postaral Mark Schvettpelz.  Němci tak zvítězili nad Austrálii 8:3 a připsali si na mistrovství  první dva body za vítězství.

Německo – Austrálie 8:3

Branky a nahrávky: 2. Udo (Wits), 5. Hohenberger (Kahlfub), 17. Udo(Harties), 23. Hohenberger(Krill), 25. Udo(Wits,Harties), 28. Hohenberger (Udo, Kahlfub), 33. Hoffman,39. Harties (Krill, Udo) – 22. Schvettpelz (Perreira), 30. Schvettpelz (Forbes), 36. Schvettpelz (Staneke).Rozhodčí: Druga, Riolo. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. V Oslabení: 1:0.

 
Fotogalerie
Czech Lions
 
World Cup 2018 - Masters and Veterans RSS